ue

o firmie

Dane firmy:

Krajowy Rejestr Sądowy KRS: 0000204313
Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy w Częstochowie
NIP: 575-17-22-050, IDS 151699550
Konto: ING BSK S.A. O/LUBLINIEC 09 1050 1142 1000 0022 0109 8049
Kapitał - 3.323.000,00 PLN w całości opłacony

 

O firmie:

Firma HOGER Sp. z o.o. z siedzibą w Lublińcu, przy ulicy Oleskiej 20 jest kontynuacją działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Handlowego HOGER powstałego w 1989 roku z inicjatywy Pana Gerarda Honisza, obecnego Prezesa Firmy. Początkowo była to hurtownia materiałów budowlanych.

W latach 1992-2005 przedsiębiorstwo zajmowało się także produkcją okien PCV. Firma rozwija się dynamicznie, elastycznie dopasowując swoją działalność do potrzeb rynku.
1 lipca Przedsiębiorstwo Hoger przekształciło się w Spółkę Hoger Sp. z o.o. .W roku 2006 Spółka rozpoczęła działalność deweloperską, budując pierwsze w Lublińcu osiedle domków jednorodzinnych. Do użytku zostało oddanych 21 domów.

Główną domeną naszej firmy pozostaje dystrybucja i handel materiałami budowlanymi. Od 1999 r. sprzedaż odbywała się w nowoczesnym centrum handlowym - markecie budowlanym o powierzchni 2000m2. Stawiając na dalszy rozwój oraz komfort naszych klientów przenieśliśmy się do nowego budynku o powierzchni 4000 m2 , tak powstało Centrum Materiałów Budowlanych i Wykończeniowych. Po modernizacji opuszczonego obiektu 8 marca 2009 roku została oddana do użytku Galeria Handlowa 11-stka. Na dwóch kondygnacjach mieszczą się obiekty usługowo-handlowe. 

W ofercie Centrum Materiałów Budowlanych i Wykończeniowych oraz Składnic Budowlanych firmy HOGER znajdują się materiały budowlane, instalacyjne, wykończeniowe najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Składy budowlane są zlokalizowano w Lublińcu i Dobrodzieniu. Współpracujemy z wieloma dużymi i mniejszymi składami budowlanymi oraz firmami zajmującymi się wykonaniem prac remontowo - budowlanych.

Ponadto firma HOGER posiada cztery w pełni zautomatyzowane węzły betoniarskie zlokalizowane w Lublińcu, Smardach Dolnych i Radzionkowie oraz specjalistyczne maszyny do produkcji bloczków betonowych. Procesy produkcyjne sterowane są programem komputerowym co umożliwia produkcję produktów o najwyższych parametrach, a tym samym najwyższej klasy. Firma jest jednym z największych producentów w Polsce bloczków fundamentowych. Produkcja odbywa się na automatycznej linii produkcyjnej Firmy OMAG.

Dzięki własnej bazie transportowej Firma HOGER z łatwością może dostarczyć wszystkie oferowane towary bezpośrednio do klienta na plac budowy.

Misją naszej firmy jest zadowolenie klienta poprzez wysoki poziom obsługi oraz oferowanie towarów wysokiej jakości.


 

Referencje

Slot to termin techniczny, który odnosi się do automatycznego urządzenia do odbioru i emisji monet na pojazdach naziemnych. Automat do gry https://bestcasinos.pl/automaty-online/jest opatentowany przez jego wynalazcę, Charlesa Faye. W dużej mierze dzięki temu innowacyjne urządzenia stały się tak popularne. Przecież gracz nie musiał kontaktować się z nikim, aby zapłacić za grę i otrzymać nagrodę. Wystarczyło pójść do najbliższego baru lub sklepu, upuścić monetę i pociągnąć za uchwyt. W maszynach są jeszcze monety, choć mogą one zastąpić żetony. Najnowsza generacja maszyn naziemnych akceptuje płatności elektroniczne.

W automatach online z definicji nie może być żadnych akceptantów monet. Ale monety są nadal ważne. Wystarczy odnieść się do dowolnego automatu wyprodukowanego przez Net Entertainment lub Playtech. Niezbędny jest wybór selekcjonera, który wybierze godność monety. A w symulacjach automatów wrzutowych, które w pełni odtwarzają wygląd maszyn naziemnych, zazwyczaj przedstawiają realistyczny odbiornik monet, jak w stacji wrzutowej Playtech. Ale to nie są zwykłe monety, ale raczej kredyty. Bardziej właściwe jest mówienie o warunkowej jednostce bazowej, na podstawie której oblicza się stawkę i wygraną. Producenci uważają, że jest to wygodniejsze dla odtwarzacza.

Ale internetowe sloty na monety nie produkują wszystkich programistów. Tak więc, w prawie wszystkich automatach do gry firmy Novomatic nie ma monet. Aby sformalizować zakład, gracz musi określić tylko liczbę aktywnych linii i poziom zakładów na linii.

Tradycja monet jest jednak mocno zakorzeniona. Z dużą wygraną we wszystkich automatach do gry można zobaczyć animowany spektakl z fajerwerkami złotych monet - imitację najważniejszego wydarzenia, gdy maszyna z wylewającym się pierścieniem metalowych medali.

W historii automatów wrzutowych był to okres, w którym nie używano monet. W Stanach Zjednoczonych w latach 20-tych tego typu gra była zakazana (choć nie na długo). Następnie producent urządzeń Herbert Mills pomyślał o wynagrodzeniu gracza owocami i cukierkami. Dlatego bębny są wciąż obrazami różnych owoców. Odwiedzający sklep w tym czasie kręci bębnem i otrzymuje zniżkę na produkt, który wypadł. Tak więc, pomimo zakazu, automaty do gry są nie tylko zachowane, ale również wzbogacone o klasyczne motywy owocowe.

Futurolodzy przewidują, że wkrótce wszystkie środki będą elektroniczne, ale uważa się, że wirtualne monety z maszyn nie znikną do końca, jak również nazwa slotów, bo ile lat minęło od powszechnego rozprzestrzeniania się telefonów komórkowych, a wciąż wiszą na końcu rozmowy.

Galeria