Promocja

 

Regulamin promocji "WEEKEND MIEJSCOWOŚCI"

 

 

Niniejszy regulamin określa zasady prowadzenia Promocji pod nazwą "Dzień Miejscowości", zwanej dalej Promocją, organizowanej przez Hoger Sp. z o.o. zwanym dalej Organizatorem. Promocja przeznaczona jest dla klientów niżej wymienionych oddziałów:

  • PSB Mrówka ul. Oleska 18 Lubliniec

 

1.

W trakcie trwania promocji dla mieszkańców niżej wymienionych miejscowości rabat w wysokości 15% na cały asortyment. Warunkiem otrzymania rabatu jest okazanie ważnego dowodu osobistego w celu potwierdzenia miejsca zamieszkania oraz zgoda na wystawienie paragonu imiennego lub faktury VAT.

 

2.

Miejscowości dla których obowiązuje promocja oraz czas jej trwania podawana jest na plakatach rozwieszonych w danej miejscowości oraz w hurtowni Mrówka.

 

3.

W promocji mogą brać udział tylko klienci płacący gotówką, kartą płatnicza lub kartą kredytową w dniu dokonania zakupów.

 

4.

Promocja nie dotyczy zakupu usług: np. Transportu

 

5.

Promocją nie są objęte towary na zamówienie oraz wcześniej wydane na dowody WZ, nawet w przypadku gdy termin fakturowania i zapłaty przypada na termin trwania promocji.

 

6.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Od cen promocyjnych nie przysługują rabaty przydzielanie w programie lojalnościowym „Karta Stałego Klienta” oraz nie są naliczane punkty Pay Back.

 

7.

Regulamin wchodzi w życie 30 czerwca 2014 r.

 

Organizator